Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel: +48 42 657 30 38
23 May

Zaproszenie na piknik rodzinny i 6. edycję Ogólnopolskiego Biegu RECEPTA NA ZDROWIE. AKTUALIZACJA

P.T. Członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

tradycją naszej Izby, towarzyszącą flagowej imprezie sportowo – rekreacyjnej - Ogólnopolskiemu Biegowi RECEPTA NA ZDROWIE, stały się czerwcowe pikniki, na które zaproszeni są wszyscy członkowie Izby wraz z najbliższą rodziną.

Początek czerwca, bo to najlepszy czas na plenerową imprezę, która jest nie tylko możliwością koleżeńskiego spotkania, ale też okazją do wspólnego świętowania Dnia Matki oraz Dnia Dziecka.

Zapraszam członków Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi wraz z najbliższą rodziną na piknik rodzinny, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2024 roku w Arturówku w Łodzi.

Gościom pikniku zapewnimy poczęstunek oraz bogatą w atrakcje i wciągającą do zabawy strefę zabaw dla dzieci, której organizacją i funkcjonowaniem zajmą się profesjonalni animatorzy.

Wzorem ubiegłych lat swoje stoiska wystawią Partnerzy imprezy i niezawodni studenci Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W tym roku, w czasie pikniku i biegu, odbędzie się też zbiórka karmy dla podopiecznych łódzkiego schroniska w ramach akcji "Twój Gest dla Czterech Łap".

Zachęcam również do wzięcia udziału w 6. edycji Ogólnopolskiego Bieg RECEPTA NA ZDROWIE. Program tej imprezy obejmuje biegi na dystansie 5 km oraz 10 km, biegi dzieci i młodzieży na dystansach dostosowanych do wieku oraz zawody nordic walking na dystansie 5 km. Start i meta tych zawodów usytuowana będzie w bliskim sąsiedztwie pikniku. Trasa będzie przebiegać w całości po terenie malowniczego lasu łagiewnickiego. Zapisy do udziału w tych zawodach już się rozpoczęły, a farmaceuci są zwolnieni od opłaty startowej.

Zapisujcie się!

Adres do zapisów: http://www.receptanazdrowie.net.pl/ Pod tym samym adresem znajdują się wszelkie informacje dotyczące biegu, w tym regulamin.

Fanpage 6. biegu RECEPTA NA ZDROWIE: https://www.facebook.com/biegreceptanazdrowie/ 

Formularz zapisów na piknik rodzinny: pobierz tutaj>>>>

Spędźmy sobotę 8 czerwca razem.

Z wyrazami szacunku
Łukasz Konka

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi

______________________________________

AKTUALIZACJA: W tym roku do RECEPTY NA ZDROWIE dołączy Szpital Kopernika w Łodzi, jako WOJEWÓDZKIE CENTRUM PROFILAKTYKI ONKOLOGICZNEJ, który będzie zachęcał do wprowadzania zasad profilaktyki onkologicznej do codziennego życia. Szczególna uwaga zwrócona zostanie na profilaktykę raka jelita grubego, który jest trzecim najczęściej występującym nowotworem złośliwym w Polsce.

Szpital Kopernika w Łodzi zaplanował na swoim stanowisku:

- strefę informacyjno-edukacyjną, dotycząca działalności Szpitala i profilaktyki onkologicznej, z naciskiem na profilaktykę raka jelita grubego. Zainteresowane osoby będą miały okazję porozmawiać z lekarzem specjalizującym się w leczeniu nowotworów jelita grubego, a także z fizjoterapeutą, dietetykiem i psychologiem;

- strefę dla dzieci z kolorowankami nawiązującymi do zdrowej diety i zdrowego stylu życia, bańkami mydlanymi i balonami;

- upominki - gadżety i materiały profilaktyczne.

 


Informujemy, że biuro Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku będzie czynne od poniedziałku do czwartku.

Informujemy, że biuro Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku będzie czynne od poniedziałku do czwartku.