Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel: +48 42 657 30 38
28 Sep

Karty sportowe

Szanowni Państwo,
w nawiazaniu do ostatniej konferencji Ministra Zdrowia informujemy, ze wiele obiektów sportowych działa i mozna z nich bezpiecznie korzystac!

więcej informacji - proszę pobrać>>>

 

KARTY SPORTOWE
Uprzejmie informujemy, że w ramach podpisanej umowy z VanityStyle Sp. z o.o. członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi mogą skorzystać z dwóch różnych kart sportowych:
FitProfit (program bez limitu wejść – szczegóły >>>)
FitSport (8 wejść w miesiącu – szczegóły >>>)

W celu uzyskania informacji o cenach kart prosimy o kontakt z biurem OIA w Łodzi tel. 42 657 30 38, 42 657 35 30, biuroizby@oia.lodz.pl

JAK ZAMÓWIĆ KARTĘ
Do 10 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty wyślij wypełniony formularz. Po weryfikacji członkostwa w OIA w Łodzi, Twój adres e-mail zostanie przekazany do Firmy VanityStyle, która wyśle na wskazany przez Ciebie adres e-mail indywidualny link rejestracyjny*.
Do 14 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty uruchom otrzymany link rejestracyjny w celu wyboru karty oraz dokonania płatności online za kartę.
Odbierz kartę w siedzibie OIA w Łodzi (Łódź, ul. Julianowska 12) po 27 dniu miesiąca w godzinach pracy Izby.
Karta jest aktywowana zawsze od 1 dnia miesiąca.
* Linki rejestracyjne Firma VanityStyle wysyła dwa razy w miesiącu - w pierwszych dniach miesiąca oraz między 11 a 14 dniem miesiąca poprzedzającego miesiąc aktywacji karty.

FORMULARZ

Wypełnij formularz online.


Informujemy, że biuro Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku będzie czynne od poniedziałku do czwartku.

Informujemy, że biuro Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku będzie czynne od poniedziałku do czwartku.