Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel/fax: +48 42 657 30 38
          +48 42 657 35 30
e-mail: biuroizby@oia.lodz.pl
Kalendarz wydarzeń
11 cze

Jakby mieli skrzydła.

W sobotę, 9 czerwca odbył się w Łodzi I Ogólnopolski Bieg RECEPTA NA ZDROWIE. Na starcie biegu w Arturówku stanęło 169 biegaczy. Farmaceutom towarzyszyli amatorzy biegania z całej Polski. 
Zawodnicy mieli do pokonania 10 kilometrów, dwa pięciokilometrowe odcinki wytyczone w całości w lesie łagiewnickim. Okazałe drzewa i bujna roślinność tworzyły niezapomnianą scenerię. Przyroda sprzyjała biegaczom.  Konary drzew ochraniały ich przed mocno palącym tego dnia słońcem i spiekotą. W tych okolicznościach można się było wykazać. I tak w rzeczy samej było. Pierwsi na mecie osiągnęli znakomite "czasówki". Biegli, jakby mieli skrzydła.
Każdy przybywający na metę biegacz był nagradzany wykonanym z drewna medalem pamiątkowym.

Start i meta  biegu były usytuowane na szerokiej leśnej alei w pobliżu miasteczka biegowego usytuowanego na obszarze kompleksu hotelowego "Prząśniczka". Tutaj też odbyła sie ceremonia kończąca bieg.

Zwycięzcami biegu zostali farmaceuci: pani  magister Agata Pskit z Łodzi i pan Przemysław Granoszek z Ciechanowa.

Miasteczko biegowe było miejscem pikniku rodzinnego, w którym uczestniczyły  niezliczone rzesze gości odwiedzających tego dnia Arturówek. Nikt się nie nudził. Atrakcji dla wszystkich, dla dzieci i dla dorosłych było co niemiara.

Tytularnym organizatorami biegu RCEPTA NA ZDROWIE byli: Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi oraz Hurtap SA. Organizatorem wykonawczym była firma Matomi Sport. Dzięki zaangażowaniu organizatorów i partnerów wspierających organizację biegu oraz imprez towarzyszących impreza przebiegła znakomicie.

Wszystkim biegaczom, uczestnikom pikniku oraz organizatorowm i partnerom składamy piękne podziękowanie i już dzisiaj  zapraszamy do Łodzi na II Ogólnopolski Bieg RECEPTA NA ZDROWIE. Do zobaczenia za rok.

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/biegreceptanazdrowie/

Klasyfikacja (wyniki): proszę pobrać załączniki