Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel/fax: +48 42 657 30 38
          +48 42 657 35 30
e-mail: biuroizby@oia.lodz.pl
Kalendarz wydarzeń
22 lut

Zaproszenie do udziału w testach e-recepty transgranicznej

Centrum e-Zdrowia zaprasza Farmaceutów do udziału w funkcjonalnych testach e-recepty transgranicznej. Testy odbędą się w dniach 15-19 marca 2021r. oraz 22-26 marca 2021r.  

Udział w teście polega na udziale w wideorozmowie z testerami, którzy udostępniają Państwu ekran swojego komputera. Zadaniem Farmaceuty jest ocena czytelności i poprawności wyświetlanych informacji. Tester może poprosić Farmaceutę o wskazanie produktu z rejestru leków, aby w konsekwencji wybrać wskazany przez Farmaceutę produkt i zrealizować testową e-receptę. 

Spotkania organizacyjne 

Odbędą się dwa spotkania organizacyjne. Pierwsze będzie miało miejsce 23 lutego 2021r. o godz. 11. Link do spotkania zdalnego oraz dodatkowe informacje przekażemy osobom, które zgłoszą chęć udziału w testach. 

Jak mogę zgłosić chęć udziału? 

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt

Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, adresu mailowego, numeru telefonu w celu przesłania Państwu szczegółowych informacji. 

W razie wszelkich pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Centrum e-Zdrowia zastrzega, że zgłoszenie chęci udziału w testach nie jest jednoznaczne z gwarancją udziału. 

Zapis na kolejne dni testów i możliwość wybrania preferowanego terminu zależy od kolejności zgłoszeń i dostępności wybranego terminu. Zrobimy co w naszej mocy, aby udostępnić Państwu preferowany przez Państwa termin. 

WIĘCEJ INFORMACJI: proszę pobrać komunikat>>>>>