Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel/fax: +48 42 657 30 38
          +48 42 657 35 30
e-mail: biuroizby@oia.lodz.pl
Kalendarz wydarzeń

Decyzje zmiany kategorii dostępności


 

 

Zestawienia przedstawiające decyzje Prezesa URPL,WMiPB w sprawie zmiany kategorii dostępności

 
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Oftahist wraz z ulotką dla pacjenta. (4,02 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Flegamina baby wraz z ulotką dla pacjenta. (3,41 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Momester Nasal wraz z ulotką dla pacjenta. (4,36 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Duspatalin Gastro wraz z ulotką dla pacjenta. (3,62 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Valinger - ulotka (2,57 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Valinger - decyzja (716 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Valinger - pismo (328 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Maxicortan- ulotka (1,68 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Maxicortan- decyzja (648 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Maxicortan- pismo (325 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Zincas forte, tabletki 27 mg - ulotka (1,22 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Zincas forte, tabletki 27 mg - decyzja (649 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Zincas forte, tabletki 27 mg - pismo (333 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego BRONLES kapsułki twarde 375 mg (2,14 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CANESTEN tabletki dopochwowe 500 mg (2,5 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CLOTIDAL krem dopochwowy, 10 mg/g (2,66 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego PRANTELUM Polpharma tabletki 250 mg (2,85 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CICLOLACK, lakier do paznokci leczniczy, 80 mg/g (3,14 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego DICUNO tabletki powlekane 25 mg (3,39 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego SCOPOLAN (8,53 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Silcontrol (4,1 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z OTC. na Rp. dla produktu leczniczego Claritine Duo oraz decyzja dotycząca zmiany nazwy produktu leczniczego z:Claritine Allergy Fast na: Claritine Duo. (3,22 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX JUNIOR oraz decyzja dotycząca zmiany nazwy produktu leczniczego z: Desloratadine Pesena na Laboratoria Polfa Łódź ALERGO MAX JUNIOR (3,26 MB)