Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel: +48 42 657 30 38

Decyzje zmiany kategorii dostępności


 

 

Zestawienia przedstawiające decyzje Prezesa URPL,WMiPB w sprawie zmiany kategorii dostępności

 
Tadalafil APTEO MED Mz Rp na OTC (684 KB)
Ibuvit D3 Kids z Rp na OTC (277 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego Silderos Max, tabletki powlekane, 50 mg (851 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego Nodisen, tabletki, 50 mg (462 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego Luminastil, tabletki, 50 mg (453 KB)
Betadine VAG globulki z Rp. na OTC (371 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego Tadalafil Inventum, tabletki powlekane, 10 mg (569 KM)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego Permen Med Forte, tabletki powlekane, 50 mg (556 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego FUNTROL , lakier do paznokci leczniczy, 50 mg/ml (469 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego SENTINO, tabletki powlekane, 12,5 mg (537 KB)
Zmiana kategorii dostępności z Rp na OTC dla produktu leczniczego Medtax, tabletki powlekane, 5 mg (412 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Recenum Junior (358 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Aleric Deslo Pro (772 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Noctis Noc, tabletki powlekane, 12,5 mg (630 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Bilaxten 20 mg tabletki (423 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Doppelsil Max, tabletki do rozgryzania i żucia, 50 mg (660 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Tadalafil Maxon 10 mg tabletki powlekane (640 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Ibumax Forte 600 mg tabletki powlekane (778 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Gastrolit, proszek do sporządzania roztworu. (485 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Flonase Allergy, aerozol do nosa, zawiesina, 50 mikrogramów /dawkę (675 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Lecetax, tabletki powlekane, 5 mg (457 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Inventum Max, tabletki do rozgryzania i żucia, 50 mg (620 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Desetax, roztwór doustny, 0,5 mg/ml (439 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Heviran Comfort Max (469 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Mensil Max (515 KB)
Decyzja w sprawie zmiany nazwy produktu leczniczego z Famogast na Famotydyna Ranigast oraz zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. wraz z ulotką dla pacjenta. (445 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Alezaxin, krople do oczu, roztwór, 0,5 mg/ml wraz z ulotką dla pacjenta. (321 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Alopexy, roztwór na skórę, 50 mg/ml wraz z ulotką dla pacjenta. (517 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Mukolina syrop, 50 mg/ml wraz z ulotką dla pacjenta. (421 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności Rp. na OTC dla produktu leczniczego Aciclovir Hasco. (473 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Lz. na Rp. dla produktu leczniczego FANHDI (Zespół ludzkiego czynnika krzepnięcia VIII i ludzkiego czynnika von Willebranda) (703 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego IBUPROM ULTRAMAX tabl.powl. 600 mg wraz z ulotką dla pacjenta. (991 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CETIGRAN tabl.powl. 10 mg wraz z ulotką dla pacjenta. (452 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego BRAVERA CONTROL wraz z ulotką dla pacjenta. (2,73 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego MAXON FORTE wraz z ulotką dla pacjenta. (3,67 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Gynoxin krem dopochwowy oraz Gynoxin kapsułka dopochwowa wraz z ulotkami dla pacjenta. (1,47 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Canesten wraz z ulotką dla pacjenta. (384 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Oftahist wraz z ulotką dla pacjenta. (4,02 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Flegamina baby wraz z ulotką dla pacjenta. (3,41 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Momester Nasal wraz z ulotką dla pacjenta. (4,36 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Duspatalin Gastro wraz z ulotką dla pacjenta. (3,62 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Valinger - ulotka (2,57 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Valinger - decyzja (716 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Valinger - pismo (328 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Maxicortan- ulotka (1,68 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Maxicortan- decyzja (648 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Maxicortan- pismo (325 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Zincas forte, tabletki 27 mg - ulotka (1,22 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Zincas forte, tabletki 27 mg - decyzja (649 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego Zincas forte, tabletki 27 mg - pismo (333 KB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego BRONLES kapsułki twarde 375 mg (2,14 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CANESTEN tabletki dopochwowe 500 mg (2,5 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CLOTIDAL krem dopochwowy, 10 mg/g (2,66 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego PRANTELUM Polpharma tabletki 250 mg (2,85 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego CICLOLACK, lakier do paznokci leczniczy, 80 mg/g (3,14 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego DICUNO tabletki powlekane 25 mg (3,39 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC. dla produktu leczniczego SCOPOLAN (8,53 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Silcontrol (4,1 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z OTC. na Rp. dla produktu leczniczego Claritine Duo oraz decyzja dotycząca zmiany nazwy produktu leczniczego z:Claritine Allergy Fast na: Claritine Duo. (3,22 MB)
Decyzja w sprawie zmiany kategorii dostępności z Rp. na OTC dla produktu leczniczego Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX JUNIOR oraz decyzja dotycząca zmiany nazwy produktu leczniczego z: Desloratadine Pesena na Laboratoria Polfa Łódź ALERGO MAX JUNIOR (3,26 MB)