Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel/fax: +48 42 657 30 38
          +48 42 657 35 30
e-mail: biuroizby@oia.lodz.pl
Kalendarz wydarzeń

Rejon Łódzki


Rejon łódzki swoim zasięgiem obejmuje powiaty:

łódzki wschodni
pabianicki
zgierski
oraz miasto na prawach powiatu - Łódź

 

Delegaci na VII Okręgowy Zjazd Aptekarzy OIA w Łodzi wybrani w dniu 24 października 2015 r.

  1. Andrzejowska Magdalena
  2. Bernacka Anna
  3. Bukarewicz Tomasz
  4. Bukowska-Woźna Anna
  5. Caban Sylwia
  6. Cegiełka Magdalena
  7. Cylke Andrzej
  8. Cywińska Zdzisława
  9. Czubińska Monika
  10. Czubiński Przemysław
  11. Czyż Jadwiga
  12. Dowgird Andrzej
  13. Dudek Piotr
  14. Franciszkiewicz Iwona
  15. Gałązka-Szerszenowicz Irena
  16. Giermaziak Wojciech
  17. Gnatkowska-Krakus Anna
  18. Gołota Izabela
  19. Grusza-Kowalczyk Donata
  20. Gwadera Anna
  21. Hałatek Jan
  22. Heleniak Marianna
  23. Ilska Daria
  24. Janczarek Katarzyna
  25. Jankowska Anna
  26. Jankowska Katarzyna
  27. Kabza Kamila
  28. Kabza Konrad
  29. Kaczmarek Zofia
  30. Kalinka Jan
  31. Karbownik Michał
  32. Karmańska Aleksandra
  33. Kawczyńska Dagmara
  34. Konka Łukasz
  35. Kromkowska Izabela
  36. Kurczewska Urszula
  37. Kurowska Barbara
  38. Kowalewska Natalia
  39. Leszczewicz Małgorzata
  40. Lewandowska-Kozera Lidia
  41. Lorenc Ewa
  42. Majer Marta
  43. Marchelak Anna
  44. Marczyński Zbigniew
  45. Mazur Joanna
  46. Mikiciuk-Olasik Elżbieta
  47. Napiórkowska Irmina
  48. Nasiadek Marzenna
  49. Olczyk Agnieszka
  50. Olczyk Marcin
  51. Osińska Aleksandra
  52. Pacyna Małgorzata
  53. Paś Karolina
  54. Piaskowska Aleksandra
  55. Piątkowska Karolina
  56. Piotrowska Apolonia
  57. Piotrowska-Rutkowska Elżbieta
  58. Pluta-Radlińska Edyta
  59. Pogoda Aleksandra
  60. Ratuszniak Aleksandra
  61. Rogoziński Radosław
  62. Sienkiewicz Joanna
  63. Siepetowska-Kosiorek Agnieszka
  64. Skibska Beata
  65. Słomiak Krzysztof
  66. Stańczak Wanda
  67. Stefańczyk Marianna
  68. Stelmach Edyta
  69. Stelmach Paweł
  70. Sudowska Joanna
  71. Szmajdka Justyna
  72. Szpruch Dalinda
  73. Szuszkiewicz Jan
  74. Świderek Janusz
  75. Tonn Halina
  76. Toszek-Kustosik Magdalena
  77. Walkowiak-Przybyło Magdalena
  78. Wasilkowska Hanna
  79. Welk-Piela Beata
  80. Władczyk-Górska Teresa
  81. Rybowska Anna

Delegaci na VIII Okręgowy Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi -wybrani w dniu 26 października 2019 r.

  1. ANDRZEJOWSKA Magdalena
  2. BARANOWSKA Katarzyna
  3. BARASIŃSKA Milena Maria
  4. BUKOWSKA-WOŹNA Anna Maria
  5. CAŁKA-LASKOWSKA Karolina
  6. CYLKE Andrzej
  7. CYLKE Elżbieta Irmina
  8. CZUBIŃSKA Monika
  9. CZUBIŃSKI Przemysław
  10. CZYŻ Jadwiga
  11. DŁUGOŁĘCKA-ZIMNY Magdalena
  12. DOLACIŃSKA Marta
  13. DOWGIRD Andrzej
  14. DROBIK Marcin Piotr
  15. DUDEK Piotr Szymon
  16. GAJDZICKA Julita
  17. GAŁĄZKA-SZERSZENOWICZ Irena
  18. GĄSIOROWSKA Olga Katarzyna
  19. GIERMAZIAK Wojciech
  20. GOŁOTA Izabela
  21. GRALA Paulina
  22. GRUSZA-KOWALCZYK Donata
  23. GRUSZCZYŃSKA Sylwia
  24. GRZEGORZEWSKI Mieczysław
  25. HALCZUK Krzysztof Mariusz
  26. ILSKA Daria Danuta
  27. JANCZAREK Katarzyna
  28. JANKOWSKA Anna
  29. JARCZYŃSKA Anna
  30. KACZMAREK Zofia
  31. KARKUTT-MIŁEK Katarzyna
  32. KARMAŃSKA Aleksandra
  33. KARWACKI Krzysztof
  34. KOMOROWSKA Anna
  35. KONKA Łukasz Waldemar
  36. KOWALEWSKA Natalia Katarzyna
  37. KROMKOWSKA Izabela
  38. KUROWSKA Barbara
  39. LACHOWICZ Anita Maria
  40. LEHMAN Małgorzata Joanna
  41. LESZCZEWICZ Małgorzata Iwona
  42. LINKA Agnieszka
  43. MARCHELAK Anna
  44. MARCZYŃSKI Zbigniew
  45. MASŁOWSKA Anna Barbara
  46. MAZUR Joanna
  47. NAPIÓRKOWSKA Irmina Ewelina
  48. NASIADEK Marzenna
  49. NOWACKA Monika Marta
  50. OŻDŻYŃSKA Justyna
  51. PACYNA Małgorzata
  52. PAŚ Karolina
  53. PIASKOWSKA-NOGA Aleksandra
  54. PIĄTKOWSKA Karolina Renata
  55. PIOTROWSKA-RUTKOWSKA Elżbieta
  56. PLUTA-RADLIŃSKA Edyta
  57. RATUSZNIAK Aleksandra Małgorzata
  58. ROZWANDOWICZ Agnieszka
  59. RÓŻYK Dorota
  60. SADZISZ-KOTOWODA Beata
  61. SIENKIEWICZ Joanna
  62. SKIBSKA Beata
  63. SKOWRON Agnieszka
  64. SŁOMIAK Krzysztof
  65. STAŃCZAK Wanda
  66. STEFAŃCZYK Marianna
  67. STELMACH Edyta
  68. STELMACH Paweł
  69. STUDZIŃSKI Marcin Jakub
  70. SUDOWSKA Joanna Wiktoria
  71. SZMAJDKA Justyna
  72. SZPRUCH Dalinda
  73. SZULC Małgorzata
  74. SZUSZKIEWICZ Jan
  75. SZYMAŃSKA Bożena Helena
  76. SZYMAŃSKA Dorota
  77. ŚLIWKA Michał Jacek
  78. ŚWIDEREK Janusz Jerzy
  79. ŚWIDEREK Wojciech
  80. TONN Halina
  81. TOSZEK-KUSTOSIK Magdalena
  82. WACŁAWEK Magdalena
  83. WALKOWIAK-PRZYBYŁO Magdalena Helena
  84. WASILKOWSKA Hanna
  85. WASILKOWSKI Jarosław
  86. WITKOWSKA-DROZD Beata
  87. WÓJCICKI Piotr
  88. ZWIERZCHOWSKA Magdalena Aleksandra