Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel/fax: +48 42 657 30 38
          +48 42 657 35 30
e-mail: biuroizby@oia.lodz.pl
Kalendarz wydarzeń

Rejon Łódzki


Rejon łódzki swoim zasięgiem obejmuje powiaty:

łódzki wschodni
pabianicki
zgierski
oraz miasto na prawach powiatu - Łódź

 

Delegaci na VIII Okręgowy Sprawozdawczo-Wyborczy Zjazd Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi -wybrani w dniu 26 października 2019 r.

  1. ANDRZEJOWSKA Magdalena
  2. BARANOWSKA Katarzyna
  3. BARASIŃSKA Milena Maria
  4. BUKOWSKA-WOŹNA Anna Maria
  5. CAŁKA-LASKOWSKA Karolina
  6. CYLKE Andrzej
  7. CYLKE Elżbieta Irmina
  8. CZUBIŃSKA Monika
  9. CZUBIŃSKI Przemysław
  10. CZYŻ Jadwiga
  11. DŁUGOŁĘCKA-ZIMNY Magdalena
  12. DOLACIŃSKA Marta
  13. DOWGIRD Andrzej
  14. DROBIK Marcin Piotr
  15. DUDEK Piotr Szymon
  16. GAJDZICKA Julita
  17. GAŁĄZKA-SZERSZENOWICZ Irena
  18. GĄSIOROWSKA Olga Katarzyna
  19. GIERMAZIAK Wojciech
  20. GOŁOTA Izabela
  21. GRALA Paulina
  22. GRUSZA-KOWALCZYK Donata
  23. GRUSZCZYŃSKA Sylwia
  24. GRZEGORZEWSKI Mieczysław
  25. HALCZUK Krzysztof Mariusz
  26. ILSKA Daria Danuta
  27. JANCZAREK Katarzyna
  28. JANKOWSKA Anna
  29. JARCZYŃSKA Anna
  30. KACZMAREK Zofia
  31. KARKUTT-MIŁEK Katarzyna
  32. KARMAŃSKA Aleksandra
  33. KARWACKI Krzysztof
  34. KOMOROWSKA Anna
  35. KONKA Łukasz Waldemar
  36. KOWALEWSKA Natalia Katarzyna
  37. KROMKOWSKA Izabela
  38. KUROWSKA Barbara
  39. LACHOWICZ Anita Maria
  40. LEHMAN Małgorzata Joanna
  41. LESZCZEWICZ Małgorzata Iwona
  42. LINKA Agnieszka
  43. MARCHELAK Anna
  44. MARCZYŃSKI Zbigniew
  45. MASŁOWSKA Anna Barbara
  46. MAZUR Joanna
  47. NAPIÓRKOWSKA Irmina Ewelina
  48. NASIADEK Marzenna
  49. NOWACKA Monika Marta
  50. OŻDŻYŃSKA Justyna
  51. PACYNA Małgorzata
  52. PAŚ Karolina
  53. PIASKOWSKA-NOGA Aleksandra
  54. PIĄTKOWSKA Karolina Renata
  55. PIOTROWSKA-RUTKOWSKA Elżbieta
  56. PLUTA-RADLIŃSKA Edyta
  57. RATUSZNIAK Aleksandra Małgorzata
  58. ROZWANDOWICZ Agnieszka
  59. RÓŻYK Dorota
  60. SADZISZ-KOTOWODA Beata
  61. SIENKIEWICZ Joanna
  62. SKIBSKA Beata
  63. SKOWRON Agnieszka
  64. SŁOMIAK Krzysztof
  65. STAŃCZAK Wanda
  66. STEFAŃCZYK Marianna
  67. STELMACH Edyta
  68. STELMACH Paweł
  69. STUDZIŃSKI Marcin Jakub
  70. SUDOWSKA Joanna Wiktoria
  71. SZMAJDKA Justyna
  72. SZPRUCH Dalinda
  73. SZULC Małgorzata
  74. SZUSZKIEWICZ Jan
  75. SZYMAŃSKA Bożena Helena
  76. SZYMAŃSKA Dorota
  77. ŚLIWKA Michał Jacek
  78. ŚWIDEREK Janusz Jerzy
  79. ŚWIDEREK Wojciech
  80. TONN Halina
  81. TOSZEK-KUSTOSIK Magdalena
  82. WACŁAWEK Magdalena
  83. WALKOWIAK-PRZYBYŁO Magdalena Helena
  84. WASILKOWSKA Hanna
  85. WASILKOWSKI Jarosław
  86. WITKOWSKA-DROZD Beata
  87. WÓJCICKI Piotr
  88. ZWIERZCHOWSKA Magdalena Aleksandra