Adres:
91-473 Łódź, ul. Julianowska 12
tel/fax: +48 42 657 30 38
          +48 42 657 35 30
e-mail: biuroizby@oia.lodz.pl
Kalendarz wydarzeń
11 cze

JUŻ JUTRO! PIKNIK RODZINNY W ARTURÓWKU. SOBOTA 12 CZERWCA 2021 ROKU. ZAPRASZAMY.

P.T. Członkowie Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi
Szanowni  Państwo!

Mam przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w plenerowym PIKNIKU RODZINNYM, który odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2021 roku w lesie łagiewnickim w Łodzi. 

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy członkowie OIA w Łodzi wraz z najbliższą rodziną (mąż lub żona oraz dzieci) lub osobami towarzyszącymi (partner lub partnerka).

Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi będąca organizatorem pikniku zapewni uczestnikom poczęstunek oraz atrakcje dla dzieci, w tym dmuchańce: zamek do skakania, zjeżdżalnia dinuś dla mniejszych dzieci, gra dart, namiot i animacje: wielkie bańki mydlane, zabawy ruchowe (np. wielka skakanka, sztafety), zabawy cyrkowe typu wirujące talerze, gry labirynty, duże klocki jenga, animatorzy w kostiumach, udział żywej pluszowej maskotki. W programie znajdą się rozliczne zabawy i konkursy prowadzone przez zawodowych animatorów, którzy zapewnią udaną  zabawę.

Proszę o zgłaszanie uczestnictwa w pikniku na udostępnionym formularzu: proszę pobrać >>>>>> 

Piknik będzie się odbywał na terenie rekreacyjnym w Arturówku (mapa1 proszę pobrać>>>>> ; mapa2 proszę pobrać>>>>> ) w godzinach od 11.30 do 17.00.

Dojazd: komunikacją miejską; autobus linia 85B. Parkingi samochodowe: przy ulicy Bażanciej lub przy ulicy Wycieczkowej, tzw. “kaloryfer”.

Spotkajmy się w sobotę 12 CZERWCA 2021 roku w lesie łagiewnickim w Łodzi!

Partnerem głównym wydarzenia jest HURTAP SA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komplementarnym wydarzeniem będzie odbywający się 12 czerwca 2021 roku III Ogólnopolski Bieg RECEPTA NA ZDROWIE, którego OIA  w Łodzi jest organizatorem tytularnym. Bieg główny na dystansie 10 kilometrów, którego trasa została wytyczona także w lesie łagiewnickim rozpocznie się o godzinie 12.00. Start  i meta w Arturówku, w pobliżu pikniku. Bieg główny poprzedzą biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach dostosowanych do wieku.

Informacje o biegu znajdują się na stronie http://www.receptanazdrowie.net.pl/ , w tym:

Z wyrazami szacunku
Mgr farm. Paweł Stelmach
Prezes
Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi
tel. 42 6573038

 

NASI PARTNERZY

Partner Główny

 

Partnerzy