Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi zaprasza na wydarzenie poświęcone szczepieniom w praktyce aptecznej: Forum Wakcynologii Aptecznej. Jak szczepić więcej i lepiej?
Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2026 r. w godz. 9:00–14:00 w Hotelu Novotel Centrum przy Al. Piłsudskiego 11A w Łodzi.
Wydarzenie łączy aktualną wiedzę dotyczącą szczepień z praktycznymi warsztatami!
W programie m.in.:
• indywidualne planowanie kalendarza szczepień dla pacjentów
• przygotowanie do kontroli i prawidłowe rozliczanie szczepień
• niepożądane odczyny poszczepienne (NOP) w praktyce
• warsztaty i symulacje szczepień (dla farmaceutów)
Forum to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i spotkania z ekspertami oraz innymi przedstawicielami środowiska.
Szkolenie jest punktowane: 10 punktów edukacyjnych
Rejestracja i szczegóły wydarzenia: https://pharmedio.pl/s/wakcynologia_lodz_oia_3w
