Strona Główna Strona Główna

25.07.2016
  Ministerstwo Zdrowia planuje nowelizację rozporządzenia w sprawie recept wystawianych przez pielęgniarki i polożne
  W serwisie Rządowego Centrum Legislacji (RCL) opublikowano projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniającego rozporządzenie w sprawie recept wystawianych przez pielęgniarki i położne.
  więcej >>

21.07.2016
  Umowy z NFZ - pieluchomajtki i inne wyroby medyczne
 

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że w związku w wejściem w życie Zarządzenia Nr 59/2016/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 29 czerwca 2016 r.w sprawie warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju świadczeń zaopatrzenia w wyroby medyczne, nastąpiła zmiana numerów postępowań.

Wnioskodawcy, którzy ubiegają się o zawarcie umowy na realizację świadczeń w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne od 01.08.2016 r., przygotowują wniosek o zawarcie umowy zgodnie z przepisami ww. zarządzenia Nr 59/2016/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 29 czerwca 2016 r. z wykorzystaniem aplikacji ofertowej dostępnej na stronie internetowej ŁOW NFZ w zakładce: Dla świadczeniodawcy >> Zawieranie umów >> Aplikacja ofertowa.

  więcej >>

21.07.2016
  Kongres PTFarm
 

W dniach 23-24 września 2016 roku odbędzie się we Wrocławiu kongres Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego "Farmacja21".
  więcej >>

Ogłoszenia \ Dam pracę

25.07.2016

Apteki Sieciowe sp zoo poszukują koordynatora aptek. Wymagania: Koniecznym warunkiem jest praca na podobnym stanowisku i doświadczenie Wykształcenie farmaceutyczne. Dyspozycyjność (praca w terenie) Umiejętność budowania zespołu Umiejętność budowania właściwych relacji Umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu Samodzielność i skuteczność Duża skuteczność w realizacji celów Prawo jazdy kat. B Szkolenia sprzedażowe będą dodatkowym atutem Oferujemy: Zatrudnienie w stabilnej firmie Praca na podstawie umowy o pracę Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
Kontakt: duk.tomasz@gmail.com

25.07.2016

Apteka Melissa Bis na Widzewie zatrudni technika farmacji na pełen etat.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt tel.lub mailowy.
Kontakt: 793575535 ,602220874 lub cwiklinskiej@apteka-melissa.pl

25.07.2016

Apteka w Zduńskiej Woli zatrudni magistra farmacji. Oferujemy wysoką podstawę oraz premie, pakiet szkoleń, opiekę zdrowotną i objęcie programem MULTISPORT. Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie. Możliwe dodatki za dojazd. Oferty prosimy składać na adres praca@drmax.pl z dopiskiem ZDUNSKA
Kontakt: praca@drmax.pl

25.07.2016

Prężnie działająca sieć aptek zatrudni Kierownika i mgr farmacji w Pabianicach. Oferujemy pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę w firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: dzialhrapteki@gmail.com

25.07.2016

Apteka w Łodzi przy ul. Bratysławskiej 2a przyjmie na staż osobę zarejestrowaną w Urzędzie Pracy w Łodzi
Kontakt: kadry@e-medest.pl 24 721-30-23

25.07.2016

Apteka nie sieciowa w Sochaczewie zatrudni magistra farmacji na kierownika apteki oraz technika farmacji. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dobrej atmosferze i elastyczny grafik. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: aptekasochaczew2@gmail.com
Kontakt: aptekasochaczew2@gmail.com

25.07.2016

Całodobowa apteka Dbam o Zdrowie na Teofilowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI na dyżury nocne.
Kontakt: katarzyna.wojtkun123@gmail.com

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do apteki we Wronkach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych i lokalizacją w nazwie.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni MAGISTRA FARMACJI do apteki w Słubicach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni MAGISTRA FARMACJI do apteki w Chojnicach. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni MAGISTRA FARMACJI do apteki w Świdwinie. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni MAGISTRA FARMACJI do apteki w Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie). Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni KIEROWNIKA do apteki w Świdwinie(woj. zachodniopomorskie). Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni KIEROWNIKA do apteki w Złotowie (woj. wielkopolskie). Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

25.07.2016

DO apteki Biedronka w Kutnie zatrudnię na dodatkowe godziny mgr.farmacji oraz technika .Oferuję pracę w dobrej i miłej atmosferze i elastyczny grafik. Poszukuję rzetelnych osób. CV proszę przesłać na adres: renata.jasinska@vip.onet.pl
Kontakt: 790365485

25.07.2016

Do aptek w UNIEJOWIE i MOSZCZENICY koło Piotrkowa poszukuję MAGISTRÓW FARMACJI. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na maila: apteka.arnika@op.pl
Kontakt: apteka.arnika@op.pl

24.07.2016

Apteka Łódź-Bałuty zatrudni magista farmacji na etat.
Kontakt: tpilat@superpharm.pl

24.07.2016

Apteka "Kwiaty Polskie" Łódź-Retkinia zatrudni technika farmacji cały etat oferujemy dobre warunki pracy + system premiowy CV proszę przesyłać na adres apteka_rekrutacja@tlen.pl
Kontakt: apteka_rekrutacja@tlen.pl

23.07.2016

Apteka w Tuszynie poszukuje technika farmacji
Kontakt: 601 37 37 58

22.07.2016

Apteka w Łodzi zatrudni technika farmacji. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dobrej atmosferze i elastyczny grafik. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@mmcenter.pl
Kontakt: biuro@mmcenter.pl

22.07.2016

Apteka w Łodzi(Chojny)zatrudni magistra farm.po stażu na 1/2 etatu (cały etat od października). Umowa o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie,pakiet medyczny i karta Fit Profit.Zapraszamy do współpracy w zgranym zespole:)
Kontakt: 501 381 506 apt63524@dbamozdrowie.pl

22.07.2016

Agencja EXTRAPHARM poszukuje dla swojego klienta KIEROWNIKA APTEKI do pracy w aptece w BOJANOWIE pod Lesznem (wielkopolskie). Pracodawca oferuje stałą pracę od poniedziałku do piątku w niedużej aptece z sympatycznym zespołem. Apteka znajduje się w centrum miasta. Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV mailem na adres: info@extrapharm.pl z dopiskiem „Bojanowo”. Zapraszamy!
Kontakt: info@extrapharm.pl

22.07.2016

Agencja EXTRAPHARM poszukuje MAGISTRA FARMACJI do pracy w aptece w PILE (wielkopolskie). Pracodawca oferuje: stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne warunki finansowe, system bonusowy. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych mailem na adres: info@extrapharm.pl z dopiskiem „Piła”. Zapraszamy!
Kontakt: info@extrapharm.pl

22.07.2016

Do Apteki w RADOMSKU zatrudnię technika farmacji z częściowo zaliczonym stażem, pod koniec stażu oraz technika farmacji z uprawnieniami. CV: apteka.rekrutacje@gmail.com tel 506 474 109,518 928 422
Kontakt: 506 474 109

22.07.2016

Apteka w Łodzi na Dąbrowie zatrudni magistra farmacji na cały etat. CV proszę kierować na adres: aptekapraca@vip.onet.pl
Kontakt: 661 732 665

22.07.2016

Zatrudnię technika na staż do apteki w Wieluniu od 15 sierpnia. Oferuję umowę o pracę na cały etat, motywacyjny system premiowy. Poszukuję osoby zaangażowanej, otwartej na nową wiedzę i zdobywanie doświadczenia zawodowego, rzetelnej i pracowitej. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na maila motivaer@wp.pl
Kontakt: motivaer@wp.pl

22.07.2016

Apteka Łódź Śródmieście zatrudni technika farmaceutycznego orz tech stażystę. Praca na pełen etat 5 dni w tyg. CV z propozycją wynagrodzenia Prosimy przesyłać na adres E-mail Apteki.
Kontakt: msd@konto.pl

22.07.2016

Apteka w Łodzi zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.
Kontakt: rekrutacja_apteka@onet.eu

22.07.2016

Całodobowa apteka na Teofilowie zatrudni TECHNIKA FARMACJI w wymiarze połowy etatu. Godziny pracy od 8:00 do 21:00. Oferujemy bogaty pakiet socjalny (w tym kartę FitProfit), elastyczny grafik w równoważnym systemie pracy oraz premię sprzedażową.
Kontakt: katarzyna.wojtkun123@gmail.com

22.07.2016

Całodobowa apteka na Teofilowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI w wymiarze pełnego etatu. Oferujemy bogaty pakiet socjalny (w tym kartę FitProfit), elastyczny grafik w równoważnym systemie pracy oraz premię sprzedażową.
Kontakt: katarzyna.wojtkun123@gmail.com

22.07.2016

Apteka w Łodzi przy ul. Bratysławskiej zatrudni technika farmaceutycznego-stażystę.
Kontakt: kadry@e-medest.pl 24 721-30-23

21.07.2016

Do apteki w Uniejowie poszukujemy technika farmacji. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na maila: apteka.arnika@op.pl
Kontakt: apteka.arnika@op.pl

21.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni KIEROWNIKA do apteki w Złotowie (woj. wielkopolskie). Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

21.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni KIEROWNIKA do apteki w Świdwinie(woj. zachodniopomorskie). Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

21.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni MAGISTRA FARMACJI do apteki w Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie). Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

21.07.2016

Sieć Aptek Centrum Zdrowia zatrudni MAGISTRA FARMACJI do apteki w Świdwinie. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, otwarte podejście do ustalania grafiku pracy, ubezpieczenie grupowe i OC Farmaceuty, możliwości rozwoju. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na maila praca@acz.farm z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
Kontakt: praca@acz.farm

21.07.2016

Apteka w Łodzi-Retkinia zatrudni magistra farmacji.
Kontakt: duk.tomasz@gmail.com 734425619

21.07.2016

Apteka Dbam o Zdrowie w Łodzi( Łódź - Górna) zatrudni na cały lub pół etatu technika farmacji.Oferujemy pracę w dobrej atmosferze i elastyczny grafik. Od kandydata oczekujemy zaangażowania, uczciwości,dobrego kontaktu z pacjentem i współpracownikami.Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres apt78556@dbamozdrowie.pl
Kontakt: tel. 42 6457314

21.07.2016

Czy jesteś magistrem farmacji, który szuka pracy na zachodniopomorskich warunkach? Jeśli tak, to świetnie, bo my szukamy magistra farmacji do apteki w Wałczu! Jeśli do tej pory nie szukałeś tak daleko, to może warto rozważyć naszą ofertę? Oprócz pracy w sympatycznym zespole, w dobrze zarządzanej aptece proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki premiowe i inne profity. Pomożemy w zmianie miejsca zamieszkania. Oferujemy dużo więcej! Prześlij CV - zadzwonimy by porozmawiać! :)
Kontakt: magisterszukapracy@gmail.com

21.07.2016

Apteki w Łodzi zatrudnia magistrów farmacji w trybie pilnym na cały etat. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie,pakiet sportowy i prace w miłym towarzystwie.
Kontakt: pracawaptece@interia.com

21.07.2016

Zasil zespół jako: Magister Farmacji PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI ZDOLNOŚCIAMI – KONIECZNIE Z PASJĄ! – REALIZUJ DLA MW PHARMA ZADANIA: Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych; Aktywna sprzedaż produktów; Obsługa Pacjentów z uśmiechem na twarzy
Kontakt: biurostylowa@poczta.fm

21.07.2016

Sieć Aptek Dbam o Zdrowie zatrudni magistra oraz technika do apteki w Łodzi, Ozorkowie i Łowiczu. Możliwa praca na cały lub część etatu oraz praca na dodatkowe zlecenia. Oferujemy konkurencyjną stawkę do indywidualnych negocjacji, premie oraz stabilną umowę i możliwość stałej współpracy. Zapraszamy do kontaktu: hr@doz.pl
Kontakt: hr@doz.pl

21.07.2016

Sieć aptek zatrudni Koordynatora. Mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy KAT B.
Kontakt: pharmaproject@vp.pl

21.07.2016

Apteka Wspólna w Ozorkowie zatrudni mgr farmacji na etat lub część etatu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: aptekiwspolne@gmail.com 693027433

20.07.2016

ZATRUDNIMY MGR FARMACJI DO APTEKI W GRÓJCU. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE. MAIL:apt96298@dbamozdrowie.pl tel. 695 946 306
Kontakt: 695 946 306

20.07.2016

Całodobowa apteka w Łodzi - Retkinia zatrudni na dyżury magistra farmacji
Kontakt: farmaceuta767@wp.pl

20.07.2016

Apteka w Kutnie zatrudni mgr farm.
Kontakt: kutno@onet.pl

20.07.2016

Do apteki działającej 7 dni w tygodniu zatrudnię na cały lub pół etatu mgr farm. Cv proszę przesyłać na adres
Kontakt: wrzos72@o2.pl

20.07.2016

Zatrudnimy w Zgierzu Kierownika Apteki oraz Magistra farmacji. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres m.michaluk@ap.info.pl
Kontakt: m.michaluk@ap.info.pl

20.07.2016

Całodobowa apteka na Teofilowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI w wymiarze pełnego etatu. Oferujemy bogaty pakiet socjalny (w tym kartę FitProfit), elastyczny grafik w równoważnym systemie pracy oraz premię sprzedażową.
Kontakt: katarzyna.wojtkun123@gmail.com

20.07.2016

Poszukujemy kierownika hurtowni farmaceutycznej, zatrudnienie 1/2 etatu. Praca w Radomsku. Tel. 660-624-716.
Kontakt: tel. 660-624-716

20.07.2016

Apteka MEDEST w Łodzi przyjmie na staż technika farmacji zarejestrowanego w Urzędzie Pracy w ŁODZI
Kontakt: kadry@e-medest.pl 24 721-30-23

20.07.2016

Apteka w Łodzi zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.
Kontakt: rekrutacja_apteka@onet.eu

20.07.2016

Apteka MEDEST w Łowiczu zatrudni Zastępce Kierownika oraz technika farmaceutycznego. Oferujemy zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy.
Kontakt: kadry@e-medest.pl 24 721-30-23

20.07.2016

APTEKA W ŁODZI ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI NA ETAT 1/2 ETATU TEL.695 102 399
Kontakt: apteka@dobraterapia.pl

20.07.2016

Magistra Farmacji do apteki w Łodzi zatrudnię. Oferuję stabilne warunki zatrudnienia, motywacyjny system premiowy oraz pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV
Kontakt: Apt_2016@wp.pl

19.07.2016

Apteka w Zelowie zatrudni magistra farmacji i technika
Kontakt: 0048 604 584 183

19.07.2016

Apteki w Łodzi i Pabianicach zatrudnią techników farmaceutycznych/ techników farmaceutycznych na staż. CV proszę przesyłać na adres mailowy.
Kontakt: adzrekrutacja@gmail.com

19.07.2016

Zatrudnię technika farmacji do pracy w punkcie aptecznym w miescowości OPATÓW (woj. wielkopolskie) . Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na podany adres email lub kontakt tel. 62 5993081
Kontakt: nazdrowie@aptekakepno.pl

19.07.2016

Apteka w Kępnie (woj. wielkopolskie) zatrudni magistra farmacji oraz techników farmacji. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na podany adres email lub kontakt tel. 62 5993081
Kontakt: nazdrowie@aptekakepno.pl

19.07.2016

Całodobowa Apteka Dr. Max w Łodzi poszukuje magistra farmacji na dyżury nocne, weekendowe i świąteczne. Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie, korzystne i przejrzyste warunki współpracy. Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres: biuro@solister.pl W tytule maila proszę wpisać: ŁÓDŹ
Kontakt: 723-222-343 biuro@solister.pl

19.07.2016

Apteka w Łodzi na Dąbrowie zatrudni magistra farmacji na cały etat. CV proszę kierować na adres: aptekapraca@vip.onet.pl
Kontakt: 661 732 665

19.07.2016

Apteka w Ostrowie Wlkp. (woj. wielkopolskie) zatrudni na stanowisko: magister farmacji. Oferujemy wynagrodzenie w kwocie 5650 zł brutto , premie finansowe i rzeczowe. Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres: farmacjakierownik@gmail.com
Kontakt: farmacjakierownik@gmail.com

19.07.2016

Apteka w Inowrocławiu zatrudni technika farmaceutycznego z doświadczeniem lub z ukończonym stażem. Elastyczny grafik i sympatyczny zespół. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres aptekizdrowia@gmail.com
Kontakt: aptekizdrowia@gmail.com

19.07.2016

Apteka w Inowrocławiu zatrudni technika farmaceutycznego stażystę, pasjonata/pasjonatkę zagadnień związanych z kosmetyką, pielęgnacją cery. Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres aptekizdrowia@gmail.com
Kontakt: aptekizdrowia@gmail.com

19.07.2016

Poszukujemy technika farm. lub pary techników do aptek w Ostrowie Wlkp. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny system pracy, premie finansowe i rzeczowe. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres pracownicyapteka@gmail.com
Kontakt: pracownicyapteka@gmail.com

19.07.2016

Apteka w Kutnie zatrudni mgr farmacji oraz technika na cały etat.
Kontakt: 798 002 370

19.07.2016

szukamy magistra na zlecenie do Zduńskiej Woli. dodatki za dojazd. Elastyczny grafik. 512 750 943 lub kiwior.kornelia@drmax.pl
Kontakt: praca@drmax.pl

19.07.2016

Apteka w Kutnie zatrudni kierownika oraz magistra farmacji. CV proszę przesyłać na adres megafarm@interia.pl
Kontakt: megafarm@interia.pl

19.07.2016

Apteka Dbam o zdrowie w Łodzi( Łódź-górna zatrudni na cały i pół etatu technika farmacji po stażu. Kontakt apt78556@dbamozdrowie.pl
Kontakt: tel. 42 6457314

19.07.2016

Nowo otwarta apteka w Bełchatowie zatrudni magistra, technika lub osoby na godziny. Apteka prowadzona w miłej, rodzinnej atmosferze. CV proszę kierować na email
Kontakt: aptekabelchatow1@gmail.com

19.07.2016

Nowo otwierająca się apteka w Łodzi zatrudni technika, magistra i kierownika. Apteka zapewnia miłą, bezstresową atmosferę oraz możliwości rozwoju zawodowego. Jeżeli jest miłą, pogodną osobą to jest to miejsce idealne dla Ciebie. Cv proszę kierować na adres farmacjadlaciebie@gmail.com
Kontakt: farmacjadlaciebie@gmail.com

18.07.2016

Apteka DBAM O ZDROWIE zatrudni od 1 sierpnia MAGISTRA FARMACJI Lokalizacja TCZEW Al Solidarności ( 20 km od Gdańska) zainteresowane osoby proszę przesyłać CV na adres: apt76109@dbamozdrowie.pl,
Kontakt: apt76109@dbamozdrowie.pl

18.07.2016

Zatrudnię mgr farmacji do apteki w Kutnie.
Kontakt: mgrfarm.kutno@wp.pl

18.07.2016

Sieć Aptek Dbam o Zdrowie poszukuje w okresie wakacyjnym magistra farmacji do współpracy na zlecenie w miasteczku Warka (woj. mazowieckie ) Oferujemy pomoc w dojeździe i atrakcyjne warunki finansowe. Praca od zaraz.
Kontakt: dmarkiewicz@doz.pl

18.07.2016

Prężnie działająca sieć aptek zatrudni Kierownika i mgr farmacji w Pabianicach. Oferujemy pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę w firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: dzialhrapteki@gmail.com

18.07.2016

Całodobowa apteka na Teofilowie zatrudni MAGISTRA FARMACJI w wymiarze pełnego etatu. Oferujemy bogaty pakiet socjalny (w tym kartę FitProfit), elastyczny grafik w równoważnym systemie pracy oraz premię sprzedażową.
Kontakt: katarzyna.wojtkun123@gmail.com

18.07.2016

Sieć Aptek zatrudni Kierownika Apteki, Magistra Farmacji w Olecku (woj. warmińsko-mazurskie) Zainteresowane osoby zmianą miejsca zamieszkania prosimy o przesłanie CV na adres m.michaluk@ap.info.pl oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze.
Kontakt: m.michaluk@ap.info.pl

18.07.2016

Oferta pracy dla osób chcących się wyprowadzić!! Oferujemy pomoc relokacyjną oraz mieszkanie służbowe lub dodatki za dojazd. Poszukujemy obecnie magistrów do Mławy, Zgorzelca, Grudziądza, Janek, Grójca i Łomianek. Oferujemy również wysokie zarobki, pełen pakiet socjalny(ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, fundusz socjalny). Oferty prosimy wysyłać na adres praca@drmax.pl z nazwą wybranej miejscowości.
Kontakt: praca@drmax.pl

18.07.2016

Apteka w Łodzi (widzew-stoki) zatrudni mgr farmacji oraz technika na cały etat. Pracujemy pn-pt 8-20, sb 8-14. CV prosimy wysyłać na biuro.apteka@op.pl
Kontakt: biuro.apteka@op.pl

17.07.2016

Nowo powstająca apteka w Łodzi zatrudni magistra i technika farmacji. CV proszę wysłać na adres rekrutacjaaptekalodz@gmail.com
Kontakt: rekrutacjaaptekalodz@gmail.com

17.07.2016

Rodzinna sieć aptek do swoich placówek w Sochaczewie, Żyrardowie, Grójcu, Radomiu, Płocku, Łodzi oraz Białobrzegach zatrudni magistrów farmacji. Mogą być tegoroczni absolwenci farmacji.CV z dopiskiem miasta prosimy kierować na adres mailowy pracawaptece2014@o2.pl
Kontakt: pracawaptece2014@o2.pl

16.07.2016

Apteka w Łodzi na Retkini zatrudni technika farmaceutycznego na staż.
Kontakt: farmaceuta767@wp.pl

16.07.2016

Zatrudnię mgr farmacji do działającej apteki w Kutnie.
Kontakt: kutno@onet.pl

15.07.2016

Poszukuję mgr farmacji na cały etat do apteki 7-dniowej. Cv proszę przesyłać na adres mailowy
Kontakt: blizej_natury72@o2.pl

15.07.2016

Duża sieciowa apteka w Łodzi -dzielnica Górna podejmie współpracę z technikiem farmaceutycznym -stażystą.Szukamy osoby lubiącej wykonywaną pracę, sumiennej, i chętnej do poszerzania wiedzy.
Kontakt: rekrutacja.apteki2015@wp.pl

15.07.2016

Zatrudnię technika farmacji do punktu aptecznego w Strzałkowie.
Kontakt: 503544725

15.07.2016

Apteka w Ostródzie (warmińsko-mazurskie) zatrudni magistra farmacji. Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w przyjaznym, zgranym zespole, możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego. Elastyczny grafik pracy. Istnieje możliwość zatrudnienia godzinowego. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 502 549 744 lub mailowy apt.ostroda@gmail.com
Kontakt: apt.ostroda@gmail.com

15.07.2016

Apteka Dom Leków w Olsztynie woj warmińsko mazurskie poszukuje magistra farmacji - gwarantujemy dobre warunki pracy i płacy oraz stabilne zatrudnienie . Rekrutacjaolszt@wp.pl
Kontakt: 733 777 778

15.07.2016

Apteka DOZ w Lidzbarku Warmińskim zatrudni Kierownika Apteki. Oferujemy mieszkanie służbowe nad apteką (3 pok.) Osoby zainteresowane proszę o email msilakowska@doz.pl lub tel. 691 991 752
Kontakt: msilakowska@doz.pl

15.07.2016

Zatrudnię magistra farmacji na stanowisko kierownika nowootwieranej apteki w Lipnicy Małej pod Babią Górą(woj.małopolskie). Oferuję rynkowe wynagrodzenie + atrakcyjny system motywacyjny. Możliwość bezpłatnego mieszkania służbowego. Kontakt: apteka.arnika@poczta.onet.eu lub 609-683-087
Kontakt: 609683087

15.07.2016

Zatrudnię technika farmacji do apteki w Wieluniu na cały etat. Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy. Poszukuję osoby rzetelnej, obowiązkowej i zorganizowanej. Zainteresowanych proszę o kontakt 539903077
Kontakt: 539903077

15.07.2016

Prężnie działająca sieć aptek zatrudni Kierownika i mgr farmacji. Oferujemy pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę w firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: dzialhrapteki@gmail.com

15.07.2016

Apteka w Łodzi (Retkinia/Polesie) poszukuje pomocy aptecznej, praca na magazynie. Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Kontakt: rekrutacja.retkinia@o2.pl

14.07.2016

Apteka w Łodzi zatrudni magistra farmacji oraz technika farmacji po stażu. Praca na pełen etat. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: aptekavanilia.lodz@gmail.com
Kontakt: aptekavanilia.lodz@gmail.com

14.07.2016

Zatrudnię magistra farmacji na cały etat i pół etatu
Kontakt: apteka104@gmail.com

14.07.2016

Apteka na Dąbrowie zatrudni magistra farmacji na cały etat.
Kontakt: 661732665

14.07.2016

Apteka w Łodzi zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.
Kontakt: rekrutacja_apteka@onet.eu

14.07.2016

Apteka Szpitalna Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM poszukuje technika farmacji do pracy w Magazynie Opatrunków i Sprzętu jednorazowego. Kontakt 42 639 34 83
Kontakt: apteka.szpitalna@skwam.lodz.pl

14.07.2016

Do nowej apteki w Moszczenicy koło Piotrkowa poszukujemy personelu fachowego. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na maila: apteka.arnika@op.pl
Kontakt: apteka.arnika@op.pl

AverNet